İstanbul Anadolu Yakası Hurdacılar


İstanbul Anadolu Yakası hurda, İstanbul Anadolu Yakasın’da uzman ve geniş kadrosuyla müşterilerine en iyi hurda fiyatları ve hizmeti sunabilme anlayışı içerisindedir. İstanbul Anadolu Yakasın’da her çeşit hurdalarınızı yerinizde ve değerinde nakit olarak alıyoruz. Hurdacı İstanbul Anadolu Yakası 0539 363 19 08 Hemen bize ulaşın.

HURDACI SİTESİ, Zafer Hurdacılık tam zamanında teslimat, Hurda ödemelerini yerinde ve zamanında müşteri memnuniyeti konusunda lider olmuştur. Hurda İstanbul Anadolu Yakası

Zafer Hurdacı’nın ana prensibi tam ve sürekli müşteri memnuniyetidir. Bizim ilk amacımız Hurdacılık ve hurda alım sonrası 7/24 hizmetle müşteri memnuniyetini artırmaktır.

Hurdacı Sitesi Faaliyet Konusu, Zafer Hurdacı Hurda Alım Satım

Hurdacı Sitesi, Hurda alımlarımızda en yüksek Hurda fiyatlarını siz Değerli müşterilerimize sunuyoruz. İmalat atığı hurdalardan, fabrikalarınıza firmamız tarafından bedelsiz olarak bırakacağımız hurda konteyner ile temiz, firesiz ve güzel görünüme sahip geri dönüşüm toplama alanı oluşturulması için gerekli hurda hizmetleri de vermekteyiz. İstanbul Anadolu Yakası Hurda Firmaları

HURDACI SİTESİ, Zafer Hurdacılık Geri Dönüşüm Sanayi olarak her zaman kalite anlayışımızı ve güvencemizi bir kademe daha arttırmayı hedeflemekteyiz.

HER TÜRLÜ HURDALARINIZ DEĞERİNDE ALINIR. HEMEN BİZE ULAŞIN 0539 363 19 08